Aktualności

Nasza firma to niemal 30 lat doświadczenia. Doświadczenia zarówno w zakresie wsparcia klientów jak i dobieraniu do oferty najlepszych rozwiązań. Cechuje nas dostępność pełnego asortymentu rozwiązań zarówno standardowych jak i tych do specjalnych zastosowań.

Tradycję łączymy z nowoczesnością i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, wprowadzamy sprzedaż online. Tym samym będą się mogli Państwo kontaktować standardową droga – czyli osobiście, telefonicznie i mailowo, ale też składać zamówienia bezpośrednio z naszej witryny internetowej.

Szczegóły wkrótce.


Wirtualne czasy – realne realizacje.

Przyszło nam działać w czasach dość nietypowych. Targi oraz Konferencje przeniosły się na czas pandemii do świata wirtualnego. Nasze spotkania z Klientami opierały się głównie na rozmowach telefonicznych.

Jednak Covid-19 nas nie zatrzymał. Mamy dobrze wyposażone magazyny, dostawy docierają do naszych Klientów bez żadnych opóźnień.

Na potrzeby przeniesienia się nieco do świata online i udziału w wirtualnym Kongresie Food-Tech przygotowaliśmy materiały, dzięki którym mogą Państwo poznać bliżej naszą firmę i jej ofertę.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałem filmowym, przygotowanym na potrzeby wspomnianego wyżej Kongresu:


BOLTEX – 30 lat doświadczenia i nowoczesność.